Caldera KOMBI PACK

Caldera KOMBI PACK je kombinovaný liatinový kotol, ktorý má úplne nový dizajn.

Je vhodný na ekonomické a ekologické vykurovanie domov a menších prevádzok. Splňuje parametre v súlade s novou normou EN 303/5.

V prípade záujmu alebo otázok nás neváhajte kontaktovať

Popis produktu

S plnými spodnými dvierkami kotol spaľuje drevo uhlie a koks. Dajú sa dokúpiť spodné dvierka s výrezom na montáž horáka na pelety. Plné dvierka sú na pántoch na pravo a dvierka s horákom na pelety sú pántoch vľavo. Týmto dostaneme univerzálny kotol na drevo a uhlie pri zatvorených plných dvierkach ale ak zatvoríme dvierka s peletovým horákom, dostaneme kotol na pelety. Týmto ľahkým a rýchlym manévrom vieme kotol prispôsobiť palivu, ktoré hodláte spaľovať.

Liatinové teleso je zo šedej liatiny triedy EN-GJL 200, je vyrobená pomocou flexibilnej technológie odlievania. Výsledkom je kotol KOMBI PACK Solitherm, ktorý je odolnejší voči korózii, ktorá vzniká pri nižšej teplote vody na spiatočke, alebo pri nižšej teplote spalín alebo vysokým obsahom vody v palive. Vďaka unikátnemu a patentovaný systému cirkulácie spalín dosahuje oproti iným kotlom vyššiu účinnosť a výkonnosť ako u podobných výrobkov na trhu. S tým sú spojené nižšie emisie a nižšia  teplota spalín. Všetky tieto prednosti prispievajú k úspore paliva. Vysoko kvalitná liatina umožňuje použiť ako palivo koks, hnedé uhlie, čierne uhlie a drevo.

KOMBI PACK Pelet 3     Výkon 20 kW

KOMBI PACK Pelet 4     Výkon 27 kW

KOMBI PACK Pelet 5     Výkon 34 kW

KOMBI PACK Pelet 6     Výkon 41 kW

KOMBI PACK Pelet 7     Výkon 48 kW

KOMBI PACK Pelet 8     Výkon 56 kW