Horák SUN P12 peletový , 30 – 55 kW

Horák na pelety SUN P N

peletový horák + automatický podávač

Peletový horák SUN P12 N je po správnom nastavení, plneautomatický a nevyžaduje žiadne zásahy od užívateľa, okrem pravidelnej údržby a čistenia.

V prípade záujmu alebo otázok nás neváhajte kontaktovať

Popis produktu

Peletový horák SUN P12 N je po správnom nastavení, plneautomatický a nevyžaduje žiadne zásahy od užívateľa, okrem pravidelnej údržby a čistenia. Maximálny výkon je nastaviteľný v rozmedzí od 30 kW do 55 kW. Výkon sa samozrejme musí nastaviť podľa výkonu kotla, do ktorého je horák inštalovaný. Horák je samozrejme možné ovládať aj pomocou izbového termostatu alebo regulátora s protokolom OpenTherm – ROMEO rovnako ako plynový kotol a tým je možné naprogramovať jeho činnosť na každý deň v týždni a tým obmedziť zásahy obsluhy len na doplňovanie paliva – pri zásobníku 140 kg napr. raz za 7-10 dní. Je vhodný aj na prestavbu pôvodných kotlov tuhé palivá. 

Podsvietený displej na hornej strane horáku s jednoduchým intuitívnym ovládaním.

– Nová elektronická doska s pridanými 20 parametrami na ovládanie nastavení teplôt ovládania čerpadiel UK a TUV, nastavenie dobehov čerpadiel, nastavenie prevádzky čerpadla, hysterézie aktivácie čerpadiel, možnosť napojiť trojcestný ventil a jeho ovládanie cez 220V, ochrana legionella pri ohreve TUV, možnosť napojiť snímač tlaku systému. – Na horák SUN P N je možné napojiť klasický ON/OFF tesmostat alebo izbový regulátor s protokolom open therm – ROMEO a tým zabezpečiť celkovú kontrolu priebehu horáka a jeho nastavení na diaľku – režimy ECO/COMFORT alebo LETO/ZIMA ako štandard. – Informačné menu s hodnotami čidiel, s hodnotami celkovej prevádzky horáka

Horák sa vyznačuje vysokou spoľahlivosťou a konštrukčnou kvalitou, nízkymi hodnotami splodín CO Nox a veľmi tichým plameňom. V cenníkovej cene je zahrnutý aj automatický šnekový podávač peliet.

Horák SUN P je dodávaný spolu s skrutkovým podávačom paliva, 5 výkonnostných stupňov, automatické zapaľovanie zabezpečuje odporový zapaľovač, elektronická jednotka s displejom povoluje kompletné nastavenie spaľovania a užívateľských parametrov, týždenný časovač alebo možnosť napojenia na izbový termostat, bezpečnostný limitný termostat.