O nás

GOLD tím, s.r.o.

Spoločnosť GOLD tím, s.r.o. je etablovaná, dynamicky sa rozvýjajúca spoločnosť, ktorá reaguje na požiadavky trhu a zákazníka. Záleží nám na ekologickom spaľovaní, ekonomike prevádzky, jednoduchej a rýchlej obsluhe pri vykurovaní.

Predaju a servisu automatických kotlov a peletových horákov a interiérových termokachlí vybraných značiek sa venuje od roku 2016.

Trh sme rozšírili o našich skúsených, stále sa školiacich servisných technikov. Tí sú pre našich odberateľov kotlov, horákov, termokachlí a peliet pripravení 24 hod denne pomôcť, poradiť, prípadne odstrániť poruchu. Široká ponuka automatických kotlov a peletových horákov, interiérových termokachlí je od autorizovaných výrobcov.

GOLD tím, s.r.o. sa venuje aj na výrobe a predaju peliet. Pôsobí v maloobchode aj veľkoobchode. Pelety distribuuje nielen na Slovensko ale aj do krajín Európskej Únie.

Pelety sú kvalitným, energeticky nenáročným vykurovacím palivom 21 storočia, ktoré má čoraz väčší potenciál. Sme radi, že na Slovensku stúpa dopyt po tomto cenovo výhodnom palive. Čoraz viac ľudí si uvedomuje, že je treba chrániť naše životné prostredie. Pelety ako ekologické palivo k tomu prispievajú.

Ekologické pelety a brikety

Spoločnosť GOLD tím, s.r.o. sa zaoberá tiež predajom peliet a brikiet.